צרפת - דף ראשי

צרפת

עיר בירה: פריז
שטח: 547,030 קמ"ר
אוכלוסיה: 64,102,140
מטבע: אירו (€)

מנוע חיפוש טיסות


צרפת היא המדינה בעלת אחוז התיירות הגבוה בעולם. צרפת מכילה את כל מה שתרצה לחוות ולראות בחופשה: ערים רומנטיות כמו פריז, חופים כיפים, טבע מרהיב, נופים הרריים ועוד ועוד..
בצרפת, אין צורך לבזבז הרבה כסף בכדי ליהנות וזהו יתרונה.
פריז היא אחת הערים התיירותיות בעולם ולא רק בגלל האווירה הרומנטית שהיא משרה אלא גם בזכות היופי המרגיע שלה. בפריז מאות בתי קפה בניחוח אירופאי להחריד. המאכלים בצרפת ובמיוחד בפריז, הינם טעימים מאוד אך המנות בדרך כלל קטנות בצורה יוצאת דופן, לא מתוך קמצנות הצרפתים, אלא מתוך אנינות טעם בלתי נלאית. במקרה זה, המחירים אינם בהתאם אך שווה לטעום את החוויה.
בצרפת אזורים רבים של טבע פראי אך מכיוון שזו התחילה לנצל שטחים חקלאיים למען מודרניזציה, הטבע בה מתחיל לדעוך.
מערב צרפת פונה לחוף האטלנטי.
Wבצפון, גבעות תלולות, חופים ולא מעט נמלים.
בצד המזרחי ערים כמו מטס, סטראסבורג, ננסי ודיז'ון. באזורים אלו מפיקים את חלק מהיינות המשובחים בעולם: שרדונה, YELLOW WINE וPINOT NOIRS.

דרום צרפת

הוא בלי ספק האזור השקט בצרפת, אך אוצרות רבים חבויים שם: טירות ענק, ערים יפיפיות, קתדרלות מפורסמות והעיר, טור, אשר נחשבת לאחת הערים הכי יפות בצרפת. האלפים נהדרים לסקי בחורף ולטיולים רגליים בקיץ. ישנם כפרים מיוחדים ויפים באלפים כמו שמברי, אנסי או גרנובל


מרכז צרפת

עם טבעו המהמם, אוכל טוב וכמובן הריביירה הצרפתית אשר כל שנה מושכת המוני תיירים. ערים קטנות כמו אורנג' וארלס וערים גדולות כמו מרסל וטולון מחייבות ביקור. האוכל באזורים האלה כל כך טוב עד שקשה להאמין שאוכלוסיית המקום נוסעת לנפוש במקומות אחרים. צרפת שווה ביקור ארוך ומקיף, אך ראו הוזהרתם – אולי תתקשו לשוב הביתה!


אי האורות

סרטון על צרפת

דירות להשכרה בירושלים